Aktualności

Kulinarna przygoda!

15-11-2019

photo Na początku tygodnia mieliśmy przyjemność organizować konkurs kulinarny dla klienta z branży budowlanej. Umiejętności uczestników przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, było pysznie!

Wesołych Świąt!

19-04-2019

photo

Kolejne wydarzenie za nami!

19-04-2019

photo photo photo Kolejne wydarzenie za nami - tym razem na dalekiej fińskiej północy. Pomimo niesprzyjających warunków udało się zrealizować w 100 % program doskonalenia jazdy po zamarzniętych (jeszcze) wodach Zatoki Botnickiej. Naszym Gościom zapewniliśmy emocje w najdalej wysuniętej na północ części Morza Bałtyckiego. Doznania zza kierownicy kultowych Subaru Impreza, w towarzystwie fińskich instruktorów - kierowców rajdowych oraz wielogodzinna wyprawa skuterami śnieżnymi po bezdrożach Laponii z pewnością pozostawią pozytywne wspomnienia. Już od dziś przygotowujemy się do kolejnego, przyszłorocznego sezonu zimowego w Finlandii - emocje będą jeszcze większe!

Grudniowe podsumowanie

21-12-2018

photo Gorący okres przedświątecznych spotkań firmowych już za nami!Grudzień rozpoczął się dla nas nieszablonowym projektem CSR - pracownicy korporacji konstruowali budki dla ptaków przed nadchodzącą zimą, by następnie wraz z ornitologiem wybrać dla nich miejsce w pobliskim lesie. Nie obyło się także bez warsztatów kulinarnych! Lepiliśmy pierogi, wypiekaliśmy przepyszny chleb. Wisienką na torcie był projekt profesjonalnego nagrania kolęd przy akompaniamencie zawodowych muzyków!

Konferencja GAS 2018

25-10-2018

photo photo photo W czerwcu mieliśmy przyjemność organizować dla naszego klienta trzydniową konferencję, w której udział brało blisko 500 osób! Spotkanie odbyło się w hotelu DoubleTree By Hilton Lodz, poprowadził je dziennikarz i komentator sportow Sergiusz Ryczel, a gościem specjalnym był wybitny kierowca rajdowy, zdobywca piątego miejsca open w Dakarze 2018, Mistrz Polski w Drifcie - Kuba Przygoński!

Pogodnych Świąt Wielkanocnych!

29-03-2018

photo

Pogody ducha, wiosennego nastroju
oraz serdecznych spotkań z rodziną i przyjaciółmi

życzy zespół

Vitall Events

Wesołych Świąt!

21-12-2017

photo

 Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i spokoju,

 

a w Nowym Roku szczęścia, sukcesów osobistych oraz zawodowych

życzy
Zespół Vitall Events


W kolorach azulejos

22-06-2015

photo

Spotkanie firmowe w malowniczej Portugalii? Czemu nie! Charakterystyczna portugalska kuchnia, muzyka rozbrzmiewająca na co dzień pośród ulic Alfamy, kieliszek dobrego wina i adekwatna oprawa graficzna to tylko niektóre punkty programu gwarantującego niezapomnianą zabawę do białego rana!

Przyjemne z pożytecznym!

09-06-2015

photo

Nie tak dawno mieliśmy okazję poprowadzić projekt CSR-owy połączony z wyprawą off-road. Dwadzieścia dwa terenowe samochody przemierzając specjalnie przygotowaną dla nich trasę zatrzymały się w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Uczestnicy wyprawy złożyli i pomalowali budy dla potrzebujących psów, a także przekazali zapas karmy :)

Wesołych Świąt!

02-04-2015

photo

Życzymy bardzo wesołych Świąt Wielkanocnych,

wypełnionych mnóstwem miłości, radości i nadziei!

Zespół Vitall Events

Chcemy pomagać. Tak Po Prostu.

12-11-2014

photo photo photo

Realizując programy CSR dla naszych klientów zauważyliśmy, jak wiele jest potrzebujących wokół nas i jak niewielkie pole działania mają jednostki. By zwiększyć efektywność działań na rzecz tych, którzy potrzebują wsparcia i pomocy, wraz z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się założyć Fundację Pomocy Dzieciom „Tak Po Prostu”, która wspiera dzieci z domu pomocy "Szansa" w Kosewie.
Zapraszamy gorąco do odwiedzenia strony fundacji (www.takpoprostu.org), a także do polubienia jej fanpage’a (www.facebook.com/fundacjatakpoprostu). Ponieważ niedawno wystartowaliśmy, budujemy strony na bieżąco i wkrótce uzupełnimy je o zrealizowane wydarzenia.

Jesienne spotkania

31-10-2014

photo photo photo

Październikowe konferencje mają w sobie coś magicznego - kolorowy, jesienny las otaczający hotel, chłodne wieczory, podczas których z jeszcze większą przyjemnością spędza się czas w przytulnej restauracji przy dobrym winie lub herbacie, rześkie, mgliste poranki… Nie ma już skwaru lata, a mroźna zima jeszcze nie nadeszła. Nic więc dziwnego, że to jeden z ulubionych miesięcy w roku na organizację szkolenia.
Na niemal dwa tygodnie uciekliśmy przed światem wraz z grupą managerów do hotelu w środku śląskiego lasu, który mieliśmy tylko dla siebie. I choć ten czas był wypełniony po brzegi szkoleniami, kursami i warsztatami, znaleźliśmy trochę czasu, by naszym zagranicznym gościom pokazać Kraków z jego najpiękniejszej strony. Dość niska temperatura nie ochłodziła nastrojów uczestników, a mgła okazała się bardzo fotogeniczna :)

Nieszablonowe szkolenie motywacyjne

22-10-2014

photo photo photo

Dobry pracodawca wie, że warto inwestować nie tylko w narzędzia, sprzęt i innowacje, ale także w ludzi, którzy firmę tworzą od podstaw i są jej nieodłączną częścią. Na takie okoliczności przygotowaliśmy specjalny program warsztatów i szkoleń interpersonalnych, który zrealizowaliśmy niedawno dla jednego z naszych klientów.
Dwa dni spotkania firmowego zostały szczegółowo zaplanowane i zbudowane wokół słowa „MY”.
W programie szkolenia znalazła się część warsztatowa, podczas której uczestnicy stworzyli wspólnie zdjęcia do firmowego kalendarza na 2015 rok. Pracując w grupach mieli okazję zacieśnić więzi i znajomości, przypomnieć sobie, że JA jest częścią MY i jedno bez drugiego nie istnieje.
Drugi dzień szkolenia upłynął pod hasłem samodoskonalenia i poszukiwaniu pasji w życiu. Grupa spotkała się z ludźmi, którzy mimo przeciwności losu czerpią z życia jak najwięcej; z ludźmi, którzy swoją pasją nie tylko żyją i zarażają innych, ale także przekładają ją na realną pomoc potrzebującym. Te spotkania miały na celu ukazanie, że praca może być pasją i odwrotnie, że w każdej dziedzinie życia można znaleźć jakieś pozytywy. A przede wszystkim - że nie ma problemów nie do rozwiązania.
Spotkanie zakończyło się sukcesem. Wierzymy, że nowo zdobyte wiedza i umiejętności przyniosą niebawem oczekiwane rezultaty.

Niesamowita prędkość i niezapomniane emocje!

10-10-2014

photo

Wyjątkowa oferta dla grup zorganizowanych!

Crosskart to połączenie buggy, motocykla, samochodu i quada.  Niewiarygodnie szybki pojazd o wadze 312 kg i sześciostopniowej sekwencyjnej skrzyni biegów. 150-konny silnik zapewnia moc wrażeń, a łatwość prowadzenia gwarantuje przyswajanie umiejętności w ekspresowym tempie.

Proponujemy dwa programy zajęć - zimowy i letni - na tych niesamowitych pojazdach na torze w Finlandii. Więcej szczegółów znajdą państwo pod tym linkiem: http://www.vitall.com.pl/files/medias/welcome_to_crosskarts_world.pdf

Zapraszamy do kontaktu!

Vitall na Freedom Charity Run

03-10-2014

photo photo

Kolejny piękny weekend przed nami, a my wspominamy poprzedni. :)
W ubiegłą niedzielę reprezentacja naszej agencji wzięła udział w w poznańskim etapie Freedom Charity Run.
Bieg ten, organizowany 25 lat po upadku muru berlińskiego był inicjatywą Mariusza Szeiby i Dariusza Wcisło z Poznania oraz Ludwiga Schleretha z Berlina, należących do organizacji charytatywnej Lions Club. Cała trasa biegu liczyła 621 km z Gdańska do Berlina, przebiegając po drodze przez kilka miast Wielkopolski i woj. lubuskiego.
Dochód z dobrowolnych wpłat zostanie przekazany na rzecz dzieci i młodzieży z Ukrainy, którzy stracili ojców podczas walk na Majdanie.

Doskonała zabawa i szczytny cel

29-08-2014

photo photo photo

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, lato opuszcza nas powoli już od dwóch tygodni, a my powakacyjny sezon spotkań integracyjnych rozpoczęliśmy w ubiegłą środę imprezą z charytatywnym akcentem.
Grupa przedstawicieli handlowych branży farmaceutycznej wzięła udział w wyjątkowym programie CSR. Rywalizując w kilkunastu konkurencjach sprawnościowo-logicznych skompletowali pięć rowerów, które zostaną przekazane potrzebującym dzieciom z zaprzyjaźnionego z firmą domu dziecka.
Zachęcamy wszystkich do takiej formy realizacji spotkania firmowego!

Polsko-fińskiej przyjaźni ciąg dalszy

11-07-2014

photo photo

W ubiegłym roku braliśmy udział w organizacji Air & Motor Show Live w Helsinkach, gdzie największą atrakcją był backflip FMX nad przelatującym Extra 300 SR. Emocje i adrenalina na najwyższym poziomie. Ale – jak wiadomo – adrenalina uzależnia i wymaga coraz więcej. Zaczęliśmy więc myśleć…

W ostatni weekend czerwca w Lappeenranta, mieście położonym w południowo-wschodniej Finlandii, odbył się wyjątkowy event motoryzacyjny. W ciągu trzech dni trwania Unlimited Racing Festival, pokazy supersamochodów, bolidów Formuły 3, Nascar, ATV, Crosskarts,  akrobacje FMX i samolotów Fouga obejrzało kilkadziesiąt tysięcy widzów. Jednak nic nie wzbudziło tyle emocji, co nowe – szalone! – przedsięwzięcie.

Wyzwanie: skok samochodem nad przelatującym samolotem

Główni Aktorzy: Martin Sonka – Extra 300 SR, Marek Rejman – Mini Cooper One

Wymyślić skok można w sekundę, jednak zaplanować go tak, by się udał, to już zupełnie inna sprawa.

Przygotowania trwały miesiącami, trajektorię lotu Mini obliczono z matematyczną precyzją. By pokonać 12 metrów dzielące kicker (najazd) od lądowania, samochód musiał poruszać się z prędkością dokładnie 51 km/h. Różnica 2-3 km mogła zakończyć samochodową ewolucję na kadłubie przelatującego samolotu. By osiągnąć wymaganą prędkość, przez 1,5 godziny robiono pomiary we współpracy z fińską policją. Emocje były tak wielkie, że nie zawsze na liczniku Marka Rejmana utrzymywało się oczekiwane  51. A to tylko początek…

Martin Sonka miał równie wymagające zadanie – zmieścić ponad ośmiometrowy Extra 300 SR w przestrzeń o szerokości 12 m. Lecąc niespełna 2 metry nad ziemią. Przy prędkości 180 km/h. I to w idealnym momencie, kiedy Mini One będzie w szczytowym punkcie trajektorii skoku. Proste, prawda? :)

Przeprowadzono jedną próbę bez samolotu. Skok był udany, lądowanie twarde. Zakończył się też żywot jednego z dwóch Mini Cooperów, które były przeznaczone do tego przedsięwzięcia. Podczas lądowania przeciążenia oddziałujące na samochód były tak duże, że dziś nadaje się on już tylko do muzeum motoryzacji, jako dowód przedsięwzięcia.

Mamy więc już tylko jeden samochód. Jedną – ostateczną – próbę. Poziom adrenaliny – niemierzalny.

I… DONE! Udało się! Pierwszy skok samochodem nad przelatującym samolotem zakończył się sukcesem!

Idealna synchronizacja w czasie. Ledwo ponad 1,5 metra między konstrukcją rampy a skrzydłem samolotu. Mini zawieszony tylnymi kołami 4 m nad ziemią. To trzeba po prostu zobaczyć!

Ale adrenalina chce więcej… co będzie za rok? :)

Sportowo i pięknie

17-06-2014

photo photo photo

Każdy z nas chce wyglądać młodo, pięknie i zdrowo. Niestety, w tak zabieganym życiu mamy coraz mniej czasu na porządne zabranie się za siebie. Dlaczego więc nie wykorzystać zaplanowanego spotkania pracowników, by poprawić nie tylko kondycję, ale i wygląd?

Coroczne integracyjne spotkanie pracowników tym razem przybrało bardzo aktywny charakter. Imprezowy namiot na plaży zamieniliśmy w profesjonalną siłownię z bieżniami, rowerami, trickboardami, piłkami i mnóstwem innego sprzętu. Program został przygotowany specjalnie dla grupy zawodowej, którą reprezentowali uczestnicy, by odpowiedzieć idealnie na potrzeby każdego. Ćwiczenia prowadzili jedni z najlepszych trenerów w Poznaniu, uczestnicy i zwycięzcy wielu zawodów sportowych.

Sport nie był jedyną odsłoną poprawy kondycji i wyglądu. Wyglądem zajął się zespół profesjonalnych fryzjerów, wizażystek i stylistek. Podczas jedynych w swoim rodzaju „Warsztatów Piękna”, każda z uczestniczek mogła nie tylko dowiedzieć się mnóstwa przydatnych rzeczy dotyczących szeroko pojętego stylu, ale także przejść niezwykłą metamorfozę, której zwieńczeniem była sesja fotograficzna. Każda z pań poczuła się jak prawdziwa modelka.

A wszystko zaczęło wieczorem dnia poprzedniego, podczas inaugurującego spotkanie rejsu statkiem po jeziorze, połączonym z kolacją grillową i DJ party.

W kraju piwa i czekolady

21-05-2014

photo photo photo

Belgia, kraj niepozorny pod względem powierzchni, wielki z uwagi na pełnioną rolę w Unii Europejskiej. Geograficznie nam bliski, jednocześnie o mało znanej nam historii i kulturze. I z tego właśnie powodu Belgia stała się tematem przewodnim prestiżowego bankietu organizowanego przez naszą agencję.

Wszystkie elementy spotkania były mniej lub bardziej powiązane z tym niezwykle ciekawym krajem. Goście spróbowali belgijskich frytek, muli i zająca w ciemnym piwie. Mieli okazję przygotować własnoręcznie pralinki z najlepszej belgijskiej czekolady i obejrzeć pokaz temperowania czekolady czy dekoracji truskawek, natomiast przy stoisku z piwami belgijskimi dowiedzieć się, jakie jest najlepsze piwo świata oraz spróbować kilkudziesięciu różnych gatunków i marek.

Gościem specjalnym bankietu był Jean Bos, wieloletni szef kuchni króla Belgii, jeden z najbardziej utytułowanych kucharzy na świecie. Podczas pokazu live cooking, przygotował wraz z pomocą kilku gości ulubione danie króla Baldwina I – polędwiczki w sosie piwnym z knedlami.

Zakończeniem oficjalnej części wieczoru był koncert jazzowy inspirowany muzyką belgijskich wykonawców, pełen niespodzianek i oryginalnych aranżacji, a po koncercie goście do nocy bawili się na DJ party.

Radosnych Świąt!

17-04-2014

photo

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy,

czasu spędzonego w rodzinnym gronie,

pełnego spokoju, radości i odpoczynku,

życzy

Vitall

Vitall częścią teamu D1

25-03-2014

photo

Miło nam poinformować, iż jesteśmy częścią międzynarodowego teamu D1 Ultimate-GT :)

D1 Ultimate-GT zajmuje się organizacją ekskluzywnych eventów motoryzacyjnych na całym świecie.
Naszą misją jest dostarczenie kierowcom niezapomnianych wrażeń za kierownicą super szybkich samochodów.
Naszą pasją jest znalezienie nowych niezapomnianych dróg, ciekawych miejsc do odwiedzenia, wyjątkowych ludzi spotykanych po drodze.
Gdy pojedziesz na jedną z niezwykłych podróży z D1 Ultimate GT, wszystko zostanie perfekcyjnie zorganizowane, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z jazdy i wspaniałych miejsc. Nie kupujesz podróży DIY, atlasu drogowego i zaledwie rezerwacji hotelu. Będziemy z Tobą przez cały czas, byś nie musiał się o nic martwić. Prowadzimy naszym Lamborghini Gallardo pozostawiając Tobie czystą przyjemność z podróży i… dogonienia samochodu prowadzącego!

http://www.ultimate-gt.com/about.php

Noworoczne ładowanie baterii

17-02-2014

photo photo photo

Jak dobrze rozpocząć nowy rok w firmie? Może udanym spotkaniem, by podsumować miniony i naładować baterie na nowy?

70 przedstawicieli jednej z największych firm transportowo-logistycznych w Polsce spotkało się na dwudniowej konferencji w luksusowym, czterogwiazdkowym hotelu na Śląsku. W otoczeniu ciszy i spokoju zaśnieżonego lasu, poza intensywnym szkoleniem biznesowym, wzięli udział w wyjątkowych warsztatach fotograficznych, których rezultatem – poza nauką nowych umiejętności z dziedziny tej sztuki – był firmowy kalendarz, który przez cały rok będzie przypominał uczestnikom o tym wydarzeniu. Wieczorem hotel zamienił się w hiszpańską hacjendę, gdzie wśród czerwieni kwiatów i wachlarzy, goście aktywnie uczestniczyli w przygotowywaniu paelli, degustacji win hiszpańskich oraz koncercie flamenco z pokazem żywiołowego tańca.

Baterie naładowane tak gorącym wieczorem z pewnością pozwolą na długą i efektywną pracę. :)

Spotkania świąteczne z winem i... światłem

07-01-2014

photo photo photo

Grudzień jest zawsze bardzo pracowitym miesiącem. To czas świątecznych spotkań firmowych, podsumowań, zmian w strukturach firm. Jak co roku, również i tym razem zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkania świąteczne, które – mamy nadzieję – uczestnicy zapamiętają na długo.

Podczas pierwszego, dla zarządu, dyrektorów oraz prezesów jednej z największych firm budowlanych na świecie zorganizowaliśmy atrakcyjne warsztaty winiarskie, które dzięki najwyższej jakości prowadzeniu oraz ciekawemu programowi wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem wśród klientów.

Drugą wigilię firmową, kameralne spotkanie dyrektorów HR, zorganizowaliśmy w urokliwym Pałacyku pod Warszawą. Atrakcją przewodnią były unikalne warsztaty, podczas których uczestnicy własnoręcznie stworzyli obraz witrażowy, który następnie został wręczony niczego niespodziewającej się jednej z Pań, jako prezent pożegnalny. Zapach choinki, świąteczna muzyka w tle, mnóstwo wzruszeń… wszystko to sprawiło, że spotkanie odbyło się w prawdziwie świątecznej, magicznej atmosferze.

Magicznych Świąt!

13-12-2013

photo

W tym magicznym czasie,

gdy każdy uśmiech staje się małym cudem

inspirującym dobre uczynki,

życzymy Państwu Świąt wypełnionych radością,

niosących spokój i odpoczynek

oraz

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, szczęścia i powodzenia.

 

Zespół Vitall

Sportowa Niedziela w Sobocie - podziękowania

05-11-2013

photo

We wrześniu zapraszaliśmy na Sportową Niedzielę w Sobocie - sportowy piknik charytatywny na rzecz dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 105.

Za nasze zaangażowanie i pomoc otrzymaliśmy takie oto podziękowania :) Chwalimy się :)

Jesienne spotkanie z winem i jazzem

07-10-2013

photo photo photo

Czy może być piękniejsze miejsce na jesienne spotkanie firmowe, niż XIX-wieczny Dwór położony w malowniczym parku w Małopolsce? Z pewnością trudno byłoby znaleźć odpowiedniejsze miejsce.

Głównym założeniem spotkania była integracja – wzmocnienie więzi wśród współpracowników, lepsze poznanie się, zaprzyjaźnienie. Integracja przez zabawę, a także warsztaty, z których można wynieść ciekawą wiedzę, trudną do zdobycia indywidualnie.

Dwór stał się miejscem warsztatów winiarskich, które w niezwykły sposób wprowadziły uczestników do świata win i serów. Poprzez ciekawe konkurencje, prezentacje oraz degustację każdy  z nich dowiedział się, jakie aromaty można znaleźć w winie, jak powstają najlepsze sery pleśniowe, a także jak zachować się w towarzystwie, by  wyjść na profesjonalnego degustatora win (nawet będąc totalnym laikiem) :)

Drugiego dnia spotkania popołudnie spędziliśmy w Krakowie, gdzie w podziemnym klubie jazzowym zostaliśmy wszyscy wciągnięci w prawdziwe jam session z zawodowymi muzykami. Używając instrumentów z całego świata zagraliśmy koncert, którego nie powstydziłaby się profesjonalna grupa jazzowa.

Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy w żydowskiej restauracji, gdzie w domowej atmosferze degustowaliśmy specjały tradycyjnej kuchni żydowskiej.

Gorąca hiszpańska noc... w środku wielkopolskiego lasu

18-09-2013

photo photo photo

Czy w środku wielkopolskiego lasu, powoli szykującego się do jesiennej zmiany barw, można stworzyć prawdziwie hiszpańską fiestę? Oczywiście, że tak! (ale tylko z nami :))

Hiszpański bankiet, pełen czerwieni wachlarzy i kwiatów, zapachu szafranu i oliwek, energetycznego rytmu wystukiwanego kastanietami przez przepiękne tancerki był uwieńczeniem jubileuszu współpracy dwóch największych firm sektora finansowego.

Wieczór poprzedzony został unikalnymi warsztatami, angażującymi niemal wszystkie zmysły, które w ciekawy sposób wprowadziły uczestników do świata win i serów.

Nakręć się na pomaganie!

15-09-2013

photo photo photo

O tym, że wszelkie akcje dobroczynne są nam bardzo bliskie wiadomo nie od dziś. A już najbardziej cieszą nas one wtedy, gdy udaje nam się zarazić tym entuzjazmem innych :)

Nakręć się na pomaganie to wyjątkowy event, angażujący nie tylko jednostki, ale również całą grupę. To połączenie team buildingu i CSR, którego rezultat wywołał szerokie uśmiechy na dziecięcych buziach.

Poprzez zabawę, rywalizację i konkursy grupa pracowników jednej z poznańskich firm outsorsingowych zdobyła nowoczesne rowery, które następnie przekazała dzieciom z Domu Dziecka w Kołaczkowie.

Graj i pomagaj! :)

30-08-2013

photo

Los potrzebujących, a zwłaszcza potrzebujących dzieci jest nam bardzo bliski i z pełnym zaangażowaniem wspieramy wszelkie akcje charytatywne. Krótko mówiąc: lubimy pomagać :)

 

Dlatego serdecznie polecamy i zapraszamy na Sportową Niedzielę w Sobocie, 15 września - dobroczynny turniej tenisa i squasha, organizowany przez Lions Club Poznań Patria, którego Vitall jest partnerem. Gramy dla dzieci ze Szkoły Specjalnej nr 105 w Poznaniu.

 

W programie - poza wspomnianym turniejem - wiele atrakcji, gier i zabaw dla wszystkich, i dużych i małych uczestników. :)

 

Szczegóły na stronie wydarzenia: www.niedzielawsobocie.pl

 

Gorąco zapraszamy!

Extreme Mud Expedition :)

04-07-2013

photo photo photo

Zagadka: co wyjdzie z połączenia wielkopolskich bezdroży po ulewnych deszczach, gęsto porośniętych lasów, mapy i puzzli? Oczywiście ekstremalny off road! :)

Warunki idealne – krótkie, intensywne deszcze, grzejące słońce i góry błota na trasie. Ekspedycja siedmiu samochodów terenowych wyruszyła z Kiekrza na ponad 160-kilometrową wyprawę po Wielkopolsce, skutecznie omijając wszelkie cywilizowane drogi.

Uczestnicy testowali nie tylko swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu, ale również mięśnie (wyciągając auta z błota), orientację (czytając mapy i roadbooki) oraz intelekt (układając puzzle, by zdobyć niezbędne wytyczne trasy). To wszystko składało się na główny cel wyprawy – pokazanie grupie związku przyczynowo-skutkowego w niecodziennej formie, gdzie konsekwencja, sumienność i współpraca podczas wykonywania zadań prowadzą do osiągnięcia sukcesu.

Wyprawa zakończyła się w nowym, stylowym czterogwiazdkowym hotelu nad Jeziorem Kierskim na eleganckiej kolacji.

Sieraków Triathlon 2013 - nasz udział

05-06-2013

photo photo

Szeroko pojęta aktywność sportowa jest nam bardzo bliska – nie tylko podczas realizacji projektów dla naszych Klientów, ale również w życiu codziennym.

Informowaliśmy wcześniej, że nasza agencja została oficjalnym partnerem Poznań Triathlon 2013. W międzyczasie wsparliśmy Organizatora Sieraków Triathlon.

Triathlon w Sierakowie, w którym z powodzeniem wziął udział nasz reprezentant, odbył się w dniach 1-2 czerwca 2013 roku.  Teraz odliczamy czas do udziału w Triathlonie poznańskim – 4 sierpnia 2013 nad Maltą w Poznaniu.

Air & Motor Show Live - zakończone z sukcesem!

03-06-2013

photo photo photo

Maj był dla nas miesiącem wielu realizacji, z których bez wątpienia największą i najtrudniejszą pod względem logistycznym był Air & Motor Show Live w Helsinkach. Stworzenie międzynarodowego zespołu pracującego nad organizacją show było prawdziwym wyzwaniem.

Kilkadziesiąt supersamochodów z całego świata, niesamowite pokazy akrobatyczne FMX, niemal 10 tysięcy widzów i pierwsze w Finlandii show Berggren-Sonka – skok motocyklem nad przelatującym samolotem!

Słowa nie oddadzą klimatu tej imprezy – obraz zrobi to najlepiej. Zapraszamy do obejrzenia klipu podsumowującego całe wydarzenie!


(https://www.youtube.com/watch?v=TfLJ45doNyc)

Paris, Paris...

27-05-2013

photo photo photo

Paryż to miasto o wielu obliczach. Kilka z nich staraliśmy się ukazać organizując bankiet dla jednego z naszych klientów.

Podczas tej niezwykłej podróży byliśmy we francuskiej restauracji, kosztując wyśmienitych dań oraz serów i win, klimatycznym klubie z lat czterdziestych słuchając recitalu piosenek Edith Piaf w wykonaniu Justyny Szafran – jednej z najbardziej utalentowanych wykonawczyń piosenki aktorskiej, by na końcu znaleźć się w kultowym Moulin Rouge i wśród piór i cekinów, a w rytmie kankana rozpocząć zabawę, która trwała do białego rana!

Vitall współorganizatorem Air & Motor Show Live w Helsinkach

11-04-2013

photo photo

Nasze bogate doświadczenie w zakresie organizacji masowych imprez motoryzacyjnych zostało docenione także za granicą, a nawet za morzem :)

Wraz z D1 Ultimate-GT oraz Top Gear Suomi od kilku miesięcy pracujemy intensywnie nad organizacją Air & Motor Show Live, które odbędzie się 18 maja w Helsinkach i uświetni 75. rocznicę powstania lotniska Malmi.

W programie najwyższa dawka adrenaliny, jaką można sobie tylko wyobrazić - niesamowite pokazy kaskaderskie na ziemi i w powietrzu, supersamochody, Formuła 1, supermotocykle oraz pokazy lotnicze. Tego nie można przegapić! :)

Po więcej informacji zapraszamy na stronę i fanpage show oraz na naszego facebooka. Już niedługo szczegóły programu imprezy. Stay tuned! :)

Wiosennych Świąt!

26-03-2013

photo

Pełnych spokoju i nadziei

Świąt Wielkanocnych

oraz dobrego wypoczynku

i prawdziwie wiosennego nastroju

życzy

Vitall

Anielskich Świąt!

21-12-2012

photo

"Białe opłatki, białe stoły,

świeżych choinek las...

Doprawdy mogą dziś anioły

zagościć pośród nas"

B. Ostrowska

Ciepłych świąt w radości i spokoju

oraz Nowego Roku

pełnego przygód, zadowolenia

i sukcesów zawodowych

życzy Vitall

VITALL partnerem Poznań Triathlon!

16-11-2012

photo

„Emocje towarzyszące ambitnym projektom motywują nas i kreują naszą codzienność”….

Poznań Triathlon, organizowany przez Endu Sport to wydarzenie, któremu kibicowaliśmy od początku.

Z satysfakcją odebraliśmy zaproszenie do grona partnerów imprezy, odpowiedzialnych za działania logistyczno – organizacyjne. Cieszy nas, że budowane przez lata relacje z firmą Endu Sport zaowocowały zaufaniem i wiarą w nasze kompetencje. Z całą pewnością udział w Poznań Triathlon będzie dla nas pod względem organizacyjnym projektem priorytetowym.

Zapraszamy do śledzenia Poznań Triathlon na facebooku!

http://www.facebook.com/PoznanTriathlon?ref=ts&fref=ts

http://www.facebook.com/vitallevents

Recepta na idealną integrację

10-10-2012

photo photo photo

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą receptą na pełnię zdrowia i długie życie jest wysiłek fizyczny i wysiłek intelektualny.

Jak taki przepis zrealizować podczas spotkania integracyjnego?

Bierzemy zabawę logiczną doprawioną konkurencjami wymagającymi ruchu na świeżym powietrzu i mieszamy energicznie z atrakcjami sportowymi w zupełnie nowym wydaniu. Wszystko to na bazie urokliwego Pałacu pod Warszawą, z rozległymi terenami zielonymi. Uczestnicy byli nieźle wstrząśnięci, ale wcale niezmieszani, a wręcz przeciwnie – zasmakowali w zaproponowanych atrakcjach. :)

Et voila! Idealne spotkanie integracyjne gotowe!

Domino Day...

21-09-2012

photo photo photo

...czyli jak wykorzystać prawa fizyki podczas imprezy o charakterze Team Building, budując jednocześnie najoryginalniejszy tor reakcji łańcuchowej! Z przeróżnych przedmiotów: balonów z helem, rurek pcv, bibuły, plastikowych filiżanek, klocków dla dzieci i setek innych, uczestnicy projektu, podzieleni na grupy tworzyli kolejne etapy „Maszyny Einsteina”.

Wykorzystując zaangażowanie i nieprawdopodobną kreatywność skonstruowano tor, złożony z kilkudziesięciu elementów, który w finale umożliwił reakcję łańcuchową aż do zaskakującego i entuzjastycznego finału. Projekt wymagał współpracy nie tylko wewnątrz grup, ale również pomiędzy nimi, tak by każdy z elementów Maszyny pasował do siebie idealnie, a reakcja postępujących po sobie zdarzeń nie została zakłócona.

Projekt budowy „Maszyny Einsteina” przerodził się w doskonałą zabawę z elementami komunikacji interpersonalnej, kreatywnego myślenia i wykorzystania entuzjazmu każdego z jego uczestników. Nad całością projektu czuwał zespół zawodowych trenerów.

Kolejny VSR za nami!

18-09-2012

photo photo photo

Dzięki zaproszeniu ze strony Organizatora Verva Street Racing, po raz trzeci wzięliśmy udział w tym fascynującym wydarzeniu. Tym razem, wspólnie z naszym brytyjskim partnerem, stworzyliśmy zespół, który zrobił wrażenie nie tylko w paddocku imprezy, ale także podczas dynamicznych przejazdów. Podczas tegorocznego motoryzacyjnego projektu zaprezentowaliśmy międzynarodowy team Vitall/D1 Ultimate-GT, w skład którego weszły m.in.:

  • Lamborghini Galardo - D1 Lead Team, wykorzystywany także podczas arktycznej szkoły jazdy prowadzonej w Laponii przez D1 i czterokrotnego Mistrza Świata w Rajdach samochodowych – Juha Kankunena
  • Lamborghini Galardo Twin Turbo o mocy 1046 HP
  • Lamborghini Galardo Nera Limited – jeden ze 185 wyprodukowanych kiedykolwiek sztuk
  • Lamborghini Murcielago LP 640
  • Lamborghini Galardo LP 540-4
  • Lamborghini Aventador – z czerwca 2012

Nasz Team składał się z partnerów z Angli, Szkocji i Szwecji, wspomagany był także naszymi Gośćmi z Brazylii, którzy wzięli udział w imprezie w Audi R8.

Do obejrzenia szerszej relacji fotograficznej z imprezy zapraszamy na nasz profil na facebooku.

Ostra rywalizacja z prędkością... 60 km/h :)

24-08-2012

photo photo photo

Ryk silnika bezpośrednio za plecami kierowcy. Kask na głowie. Ręce na kierownicy. 3…2…1…START!

Start z piskiem opon. Błyskawiczne wyprzedzanie przeciwników. Zakręt za zakrętem. Pierwsze okrążenie. Drugie. Już widać linię mety... Następny zawodnik w „blokach startowych”… Zmiana!

Czy można wyobrazić sobie większą dawkę emocji, niż podczas zawodów na torze kartingowym? Finałowa sztafeta była tylko wisienką na torcie, zwieńczeniem całodniowej rywalizacji w kilku kategoriach – jeździe w alkogoglach, slalomie z piłeczką na masce Poloneza, cross kartingu czy symulatorach F1. I jak w prawdziwym wyścigu, było podium, dyplomy i deszcz szampana. Nikt, z ponad 70 uczestników, nie miał ochoty wracać do hotelu.

Zajęcia integracyjne na torze kartingowym były dopełnieniem programu szkoleniowego prestiżowej tygodniowej konferencji w urokliwym, XIX-wiecznym Pałacu pod Warszawą.

Vitall partnerem D1 Ultimate-GT!

09-08-2012

photo photo

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że agencja Vitall formalnie rozpoczęła współpracę z D1 Ultimate-GT i jest jej polskim partnerem.

D1 Ultimate-GT zajmuje się organizacją ekskluzywnych eventów motoryzacyjnych na całym świecie. Oferta D1 kierowana jest do klientów korporacyjnych oraz indywidualnych. Od teraz arktyczna szkoła jazdy prowadzona przez wielokrotnego Mistrza Świata w rajdach samochodowych, zdobycie bieguna południowego samochodem terenowym czy wyjazd na Grand Prix F1 do Austin w USA będą również dostępne dla polskich pasjonatów super samochodów.

Więcej informacji i szczegóły programów już wkrótce!

Wielka adrenalina, wielkie serce

05-07-2012

photo photo photo

Miało być ostro, miało być długo, miało być nieprzewidywalnie. I było!

Dla jednego z naszych Klientów przygotowaliśmy 140-kilometrową ekspedycję samochodami terenowymi po bezdrożach Wielkopolski, która zakończyła się szczęśliwie po ponad 9 godzinach jazdy.

Poza satysfakcją ze szczęśliwego osiągnięcia celu odnieśliśmy również sukces realizując projekt CSR, wspomagając jedno z wielkopolskich schronisk dla zwierząt w Przyborówku.

Ekstremalna integracja :)

02-07-2012

photo photo photo

Grzęznąć w błocie na własne życzenie czy z premedytacją wjeżdżać w gigantyczną kałużę to ulubione dziecięce zabawy. A że w każdym dorosłym drzemie dziecko, nie powinno dziwić, że oni również lubią się czasem ubrudzić. :)

Ekstremalny off-road po terenach bagiennych i zalewowych był okazją, by sprawdzić swe umiejętności jako kierowcy. Z podwyższonym poziomem adrenaliny we krwi należało błyskawicznie podejmować decyzje, zmieniać biegi, przyspieszać, zwalniać…  Grunt pod kołami zmieniał się z każdym przejechanym metrem, czasem trzeba było nawet sprawdzić, czy drogę da się pokonać. Jeśli ktoś poradził sobie z takimi przeszkodami, żadna z polskich dróg nie będzie dla niego wyzwaniem!

Rozszerzyliśmy zakres naszej działalności

31-05-2012

Po okresie prób i przygotowań osiągnęliśmy oczekiwany efekt, którego rezultatem jest powołanie grupy Vitall Media Production.

Stworzyliśmy zespół profesjonalistów, dla których produkcja filmowa jest nie tylko aktywnością zawodową, ale także wyzwaniem i codzienną pasją.

Zapraszamy do obejrzenia jednej z ostatnich naszych realizacji: http://www.youtube.com/watch?v=iz-v2fHjm2s

Walka o ogień i... zupę :)

23-05-2012

photo photo photo

Mieszkańcy wielkomiejskiej dżungli codziennie zmagają się z wieloma przeszkodami: korki, niedziałający bankomat, brak kawy w firmowej kuchni. Aż trudno sobie wyobrazić, że zaledwie 20 km za miastem te problemy wydadzą się wręcz egzotyką, ponieważ będzie trzeba stanąć twarzą w twarz z… naturą.

Grupa managerów stanęła przed nie lada wyzwaniem: rozpalić ogień, zbudować tratwę, przetransportować ogień na wyspę i ugotować posiłek dla wszystkich. Z pozoru łatwe, ale gdy usunąć taki drobiazg jak, np. zapałki, zadanie przeskakuje na wyższy poziom wtajemniczenia.

Chwila odpoczynku przed kolejnym zadaniem… i rozpoczynamy szkołę gotowania. Pod okiem szefa kuchni, prawdziwego miłośnika jedzenia, uczestnicy przygotowali tradycyjną, wielkopolską kolację, złożoną z takich dań jak dzybdzałki poznańskie czy gzik z pyrami.

Cały event miał miejsce w urokliwej posiadłości, którą każdy z odwiedzających opuszczał z prawdziwym żalem.

W rytmie flamenco

18-05-2012

photo photo photo

Hiszpańska fiesta w środku wielkopolskiego lasu? Z naszą agencją wszystko jest możliwe!

Andaluzja – ojczyzna oliwek, wina i flamenco – była tematem przewodnim podróży kulinarnej, zorganizowanej w jednym z wielkopolskich hoteli. Uczestnicy tego niepowtarzalnego spotkania mieli okazję spróbować gazpacho, cocido oraz najprawdziwszej paelli, która w całości została przygotowana na żywo ze składników sprowadzonych z samej Andaluzji na tę wyjątkową okazję. Andaluzyjskie wina i oliwy z oliwek dopełniły dzieła.

Ale to nie wszystko! Spotkanie uświetniły występy Wyjątkowego Gościa z Hiszpanii oraz jednego z najlepszych zespołów flamenco w Polsce, który rozgrzał uczestników tak, że impreza trwała do białego rana!

Paris, Paris...

18-04-2012

photo photo photo

Czy może być coś piękniejszego, niż Paryż wiosną?

To jedno z naszych ulubionych miejsc, do którego z przyjemnością wracamy, nie tylko prywatnie, ale również z naszymi Klientami.

Radosnych Świąt! :)

04-04-2012

photo