BUSINESS MEETINGS

CSR Z FUNDACJĄ "TAK PO PROSTU"

Koncepcja Społecznej Odpowiedzialności Biznesu zrealizowana w jednej z placówek opiekuńczo wychowawczych – podopiecznej Fundacji Pomocy Dzieciom „Tak po Prostu”, z którą od lat współpracujemy. Dzięki temu możemy proponować naszym klientom realizację projektów o charakterze CSR. Jednym z nich była rewitalizacja terenów zielonych placówki położonej w Wielkopolsce.

Wspólnie z grupą 170 pracowników naszego klienta uporządkowaliśmy teren wokół domu zamieszkałego przez dzieci, dokonaliśmy nowych nasadzeń, wyremontowaliśmy i postawiliśmy nowe elementy małej architektury sprzyjające wypoczynkowi wychowanków placówki, stworzyliśmy też warunki do opieki nad psami, które znalazły schronienie wśród dzieci i młodzieży – wychowanków placówki. Wydarzenie przygotowane wspólnie z Fundacją „Tak po Prostu” zainspirowało jego uczestników do działań w schroniskach dla zwierząt, w których także przy okazji innych projektów eventowych prowadziliśmy prace remontowe.

Quote-main-01

Dziękujemy za wasze pełne zaangażowanie w ostatnich latach, Bez Waszego wsparcia, z pewnością wielu projektów nie udałoby się zrealizować. Mamy wielką przyjemność zaliczać waszą agencję do grona naszych najwierniejszych fundatorów. Ogromnie doceniamy charytatywną aktywność i wsparcie naszych podopiecznych przy ich czasami trudnych wyborach drogi życiowej. Bardzo dziękujemy.

Joanna Płotkowiak / Fundacja Pomocy Dzieciom „Tak po Prostu”

Zobacz inne nasze realizacje

logo-vitall

Zajmujemy się kompleksową organizacją i logistyką imprez. Twój pomysł, przez naszą koncepcję zmieniamy w rzeczywistość.

VITALL MARKETING

VITALL SP Z O O
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 7822545947
KRS: 0000407507
 
UL. MODLIŃSKA 3 / 1,
61-049 POZNAŃ

© 2022 VITALL MARKETING. All rights reserved. Created with i-Sport.

Scroll to top