Team

Team Building

Postaw na relacje w zespole

Budujemy relacje w grupie. Sięgamy do najbardziej podstawowej potrzeby człowieka – kontaktu z drugim człowiekiem. Pozwalamy uruchomić wyobraźnię dając przestrzeń do poszukiwania rozwiązań. Integrujemy zespoły, wspierając działanie w grupie, poszukiwanie cech charakteru z wykorzystywaniem indywidualnych umiejętności. Motywujemy przez działanie. Inicjujemy rozwiązania i stawiamy na wspólne osiąganie celu. Unikając „ja” stawiamy na „my”.

330

zrealizowanych projektów

23400

uczestników wydarzeń

PROJEKTY SZYTE NA MIARĘ

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując nasze rozwiązania do specyfiki i potrzeb zespołu. Urzeczywistnimy Wasze pomysły,  dbając przy tym o jakość, estetykę, standardy i poziom obsługi.

CEL

CEL

SCENARIUSZ

SCENARIUSZ

REALIZACJA

REALIZACJA

TEAM BUILDING

Scenariusz = Satysfakcja

Budowanie scenariusza eventu o charakterze „Team Buliding” to dla nas przede wszystkim dyskusja z Wami. W jej trakcie poznajemy Wasze emocje, dlatego nie oczekujcie od nas gotowych programów. Nie stosujemy zasady „Kopiuj – Wklej”. Nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala na dokonanie wyboru z setek rozwiązań i połączenie ich w dedykowany, indywidualny projekt. Zapraszamy do wspólnego działania.

Wydarzenie z zakresu Team Building w Twoim zespole? Odezwij się do nas!

logo-vitall

Zajmujemy się kompleksową organizacją i logistyką imprez. Twój pomysł, przez naszą koncepcję zmieniamy w rzeczywistość.

VITALL MARKETING

VITALL SP Z O O
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 7822545947
KRS: 0000407507
 
UL. MODLIŃSKA 3 / 1,
61-049 POZNAŃ

© 2022 VITALL MARKETING. All rights reserved. Created with i-Sport.

Scroll to top